Güncel Çağrı Merkezi Datalarımızı sürekli güncelliyor ve satılan datalarımızı başka müşterilerimize satmıyoruz. Güncel Çağrı Merkezi Dataları bulmak neredeyse imkansızdır. Biz bu sorunu kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak çözmüş bulunmaktayız.

Talep edilen çağrı merkezi datalarımızın satışını yaptıktan sonra, alınan datalarımızı alan firma adına şifreleyip veritabanımızda saklıyoruz ve o datamız güncel data havuzundan ayrılıyor ve bir daha satışı gerçekleştirilemiyor. Böylelikle her müşterimize aynı datayı defalarca satmak yerine tek bir sefere mahsus satış yapılmış oluyor.

Çağrı Merkezi Güncel Telefon Data’sı temin etmek için kandırılmayın. çağrı merkezi Telefon Data’larının doğru bilgiler içerdiğinden emin olmalısınız.

Cagrimerkezidata.com olarak sürekli güncellenen data trafiğimizle, satmış olduğumuz bir datamızı ikinci kez satmaya ihtiyaç duymamaktayız. Piyasada her çağrı merkezi data’sı isteyene ellerindeki 100 bin yada 500 bin adetlik datalar’daki kayıtların yerlerini değiştirerek satış yapan binlerce kişi vardır. Bu türde datalar almak hem sizi hemde karşınızdaki müşterinizi sinirlendirerek olası bir satışı kaçırmanızdaki en önemli faktörlerden biridir bu konuda çağrı merkezi data alırken lütfen dikkat ediniz.

Çağrı merkezi datalarımız çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz datalarımızda kesinlikle T.C. Kimlik numarası yer almamaktadır.

 

Ankara Çağrı Merkezi Datası Aşağıdaki Semtlerde Mevcuttur

Kızılcıhamam Çağrı Merkezi Datası
Polatlı Çağrı Merkezi Datası
Kazan Çağrı Merkezi Datası
Haymana Çağrı Merkezi Datası
Güdül Çağrı Merkezi Datası
Gölbaşı Çağrı Merkezi Datası
Elmadağ Çağrı Merkezi Datası
Çubuk Çağrı Merkezi Datası
Çamlıdere Çağrı Merkezi Datası
Beypazarı Çağrı Merkezi Datası
Bala Çağrı Merkezi Datası
Ayaş Çağrı Merkezi Datası
Akyurt Çağrı Merkezi Datası
Yenimahalle Çağrı Merkezi Datası
Sincan Çağrı Merkezi Datası
Mamak Çağrı Merkezi Datası
Keçiören Çağrı Merkezi Datası
Etimesgut Çağrı Merkezi Datası
Çankaya Çağrı Merkezi Datası
Altındağ Çağrı Merkezi Datası
Ümitköy Çağrı Merkezi Datası
Yaşamkent Çağrı Merkezi Datası

Çağrı Merkezi Data Değerlendirmesi