Çağrı Merkezi Kurye Hizmeti

Günümüzde çağrı merkezlerinin önemi büyük ölçüde artmış bulunmaktadır.

Bununla birlikte çağrı merkezlerinde sorunlar da gizliden gizliye ön plana çıkmaktadır. Bu sorunlardan en önemlisi çağrı merkezi tarafından satılan ürünün müşteriye ulaştırılması. Bu tanımlama ile eğer sattığınız bir zayıflama ürünü, bitkisel bir ürün ise bununla ilgili bir çok kargo firması bulabilirsiniz. Şayet sattığınız bir abonelikse özellikle TTNet, DigiTürk, D-Smart gibi o zaman işiniz biraz daha zorlaşıyor. Çünkü ürünü sattığınız müşteriye ulaşıp gerekli aboneliği başlatmak için sözleşmeleri imzalatıp ardından bu sözleşmelerin size geri gelmesi gerekiyor. İşte bu anda devreye Çağrı Merkezi Data Kurye Hizmet devreye giriyor.

Siz sadece ürününüzü satıyorsunuz. Müşterinize ulaşmak evrakları imzalatıp geri getirmek ve hatta bağlı olduğunuz kuruma teslimini de biz gerçekleştiriyoruz.

Bu size ne avantaj sağlıyor hemen açıklayalım.

Örnek olarak günde 50 abonelik satış yaptığınızı farz edelim. Bir günde bu abonelikleri imzalatabilmeniz için 3 personele ve 3 araca ihtiyacınız var. Bununla birlikte personel giderlerinizin üstüne birde araç gideri eklemeniz gerekiyor. Araçların yıpranma, tamir ve kaza ihtimallerini katmıyoruz bile. Her an fazladan masrafınız olabilir hazırlıklı olmanızda cabası.

Çağrı Merkezi Data Kurye Hizmetinde evrak başına ödeyeceğiniz tutarı bilirsiniz    Ne kadar evrak teslim ettiniz, evrak başına ne kadar ücrete anlaştık buradan hesabınızı bilir ek maliyetlerle uğraşmazsınız.

Konuyla ilgili bizlerle iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Çağrı Merkezi Kurye Hizmeti
Çağrı Merkezi Data Değerlendirmesi

Cevap Bırakın