Çağrı Merkezi Güncel Telefon Dataları

Çağrı Merkezi İçerik Sağlayıcı – 0545 316 4669 (pbx)

Çağrı Merkezi Güncel Telefon Dataları - Çağrı Merkezi İçerik Sağlayıcı – 0545 316 4669 (pbx)

Çağrı Merkezi Data

Güncel Çağrı Merkezi Datalarımızı sürekli güncelliyor ve satılan datalarımızı başka müşterilerimize satmıyoruz. Güncel Çağrı Merkezi Dataları bulmak neredeyse imkansızdır. Biz bu sorunu kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak çözmüş bulunmaktayız.

Talep edilen çağrı merkezi datalarımızın satışını yaptıktan sonra, alınan datalarımızı alan firma adına şifreleyip veritabanımızda saklıyoruz ve o datamız güncel data havuzundan ayrılıyor ve bir daha satışı gerçekleştirilemiyor. Böylelikle her müşterimize aynı datayı defalarca satmak yerine tek bir sefere mahsus satış yapılmış oluyor.

Çağrı Merkezi Güncel Telefon Data’sı temin etmek için kandırılmayın. Çağrı merkezi Telefon Data’larının doğru bilgiler içerdiğinden emin olmalısınız.

Cagrimerkezidata.com olarak sürekli güncellenen data trafiğimizle, satmış olduğumuz bir datamızı ikinci kez satmaya ihtiyaç duymamaktayız. Piyasada her çağrı merkezi data’sı isteyene ellerindeki 100 bin yada 500 bin adetlik datalar’daki kayıtların yerlerini değiştirerek satış yapan binlerce kişi vardır. Bu türde datalar almanız demek “sürekli aranan müşteri” demektir. Bu durum hem sizi hemde karşınızdaki müşterinizi sinirlendirerek olası bir satışı kaçırmanızdaki en önemli faktörlerden biridir bu konuda çağrı merkezi data alırken lütfen dikkat ediniz.

Çağrı merkezi datalarımız çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz datalarımızda kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri bulunmayıp, açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge, mahalle veya sokak şeklinde yer almaktadır

 • MEHMET says:

  Elinizde bitkisel ürün dataları varmı ?

  • ulku says:

   İyi günler 100 bin adet güncel bitkisel urun datasi mevcuttur. İletişime geçebilir misiniz

   • Güncel Telefon Datası says:

    Merhaba. Elimizde Bitkisel ürün datası bulunmaktadır. Konuyla ilgili olarak 0545 316 4669 (pbx) numaralı telefonumuzdan iletişime geçe bilirsiniz.

 • Leyla says:

  Kahramanmaraş telefon datası varmı elinzde..

 • Songül says:

  Uzun süredir sizden alışveriş yapıyorum.Datalarınız kurduğumuz çağrı merkezinde çok işime yaradı.Satış sonrası desteğiniz içinde teşekkürler.İyi akşamlar

 • Erdal says:

  Turizm data lazım iletişim için mail

 • NURİ says:

  bana acıl 100 bın data lazım mersin ve adana datası cagrı merkezi için gerekli

 • Murat says:

  Ankara internet kullanıcıların datası lazım

  • Güncel Telefon Datası says:

   Merhaba Murat bey. Elimizde Ankara iline ait internet kullanıcılarının datası bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 545 316 4669 numaralı telefonumuzu araya bilirsiniz.

 • zeynel says:

  Bitkisel performans urunleri datasi. 20 bin adet ne kadar.

  • Güncel Telefon Datası says:

   Merhaba Zeynel bey. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi 545 316 4669 numaralı telefonumuzdan ala bilirsiniz.

Your email address will not be published.