Çağrı Merkezi Güncel Telefon Dataları

Çağrı Merkezi İçerik Sağlayıcı – 0545 316 4669 (pbx)

Çağrı Merkezi Güncel Telefon Dataları - Çağrı Merkezi İçerik Sağlayıcı – 0545 316 4669 (pbx)

Cep Telefon Datası

Tele Satış ve Pazarlamanın olmazsa olmazlarından olan Cep Telefon Datası, doğru bilgiler içerip, fire kaybının minimum olması gerekmektedir. Cep telefon datası alırken cep numaralarının doğru kişilere ait olması önemli bir faktördür. Cagrimerkezidata.com olarak bu konuda siz değerli müşterilerimiz için çok hassas davranıyoruz. Almış olduğunuz cep telefon datası özel bir teknikle denetlenip doğrulukları test edilmektedir.

Elimizdeki Cep Telefon Datası ve dataları güncel cep telefon dataları olup, satışı yapıldıktan sonra geliştirmiş olduğumuz sistemle data havuzundan ayrılıp, data arşivine otomatik olarak atılmakta ve tekrarında satışı yapılmamaktadır. Buda sizlere daha az aranmış data olarak geri döner.

Bu gün piyasada elindeki dataları sürümden kazanırım mantığı ile her önüne gelene satan kişiler mevcuttur. Bunlar hem size zaman kaybı hemde para kaybı yaşatacaktır. Bu kişileri şu şekilde anlaya bilirsiniz. Bu bağlantıdaki yazımızı görmüş olduğunuz web siteleri sizleri kandırmak için yazılarımızı (ç)almışlardır. Bu yazıyı kontrol ederek o data satış sitesinin güvenirliğini kontrol edebilirsiniz. Güncel Cep Telefon Dataları yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Cep Telefon Datası almak için 545 316 4669(pbx) numaralı telefonumuzu araya bilirsiniz.

Çağrı merkezi datalarımız çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz datalarımız da kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri bulunmayıp, açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge, mahalle veya sokak şeklinde yer almaktadır

 • Muharrem says:

  Sürekli alışveriş yaptığım bi data sağlayıcısısınız..Yaptığım her alışverişte ilgilenmeniz,müşteri odaklı çalışmanız ve isteklerime sorularıma sıkılmadan cevap vermeniz beni memnun etti..Daha çok alışveriş yapıcaz sizinle..Aldığınız parayı sonuna kadar hakediyosunuz.Teşekkür ederim iyi çalışmalar..

  • Güncel Telefon Datası says:

   Biz teşekkür ederiz Muharrem bey, size her zaman güncel cep telefon dataları sağlamak bizi de memnun etmekte. Teşekkür ederiz.

 • Betül says:

  Bursa ve ilçeleri için sabit telefon datası var mı elinizde?

  • Güncel Telefon Datası says:

   Elimizde Bursa iline ve ilçelerine ait cep telefon dataları bulunmaktadır Betül Hanım. Konuyla ilgili olarak 545 316 4669 numaralı telefonumuzu ararsanız detaylı bilgi verebiliriz. Teşekkürler

 • Sevil Akman says:

  Merhaba İstanbu,Ankara,İzmir gibi büyük pilot iller için data lazım..Elnizde mevcutmudur.Eğer mevcut ise bana mail yoluyla geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 • Hasan says:

  Sizden yaklaşık olarak bir senedir data alışverişi yapmaktayım.Datalarınızın kalitesi ulaşılabilirliği ve en güzeli iş çıkartabilmem beni bir klima bakım servisi olarak ziyadesiyle memnun etti.Saygılar..

 • İbrahim says:

  Merhaba telefonla satış işini taşeron olarak yapabileceğim firmalar var mı

  • Güncel Telefon Datası says:

   Evet İbrahim bey, sizin yerinize deneyimli çağrı merkezi personellerimiz ürünlerinizin satışını yapabilir, firmanızı temsil edebilir ve satış odaklı istediğiniz kadar çağrı merkezi personeli tarafımızdan kirayala bilirsiniz.

 • Orhan says:

  Bu konuda bilgi almak istiyorum daire boyası ve dekorasyon işi yapıyorum

  • Güncel Telefon Datası says:

   Konuyla ilgili olarak detaylı bilgi için 545 316 46 69 (Pbx) numaralı telefonumuzu araya bilirsiniz.

 • Aykut says:

  Ankara Eskişehir Cep Telefon Numaraları Varmı ?

  • Güncel Telefon Datası says:

   Merhaba Aykut Bey. Elimizde Ankara, Eskişehir Cep Telefon Numaraları bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 545 316 4669 numaralı telefonumuzu araya bilirsiniz.

Your email address will not be published.