Çağrı Merkezi Güncel Telefon Dataları

Çağrı Merkezi İçerik Sağlayıcı – 0545 316 4669 (pbx)

Çağrı Merkezi Güncel Telefon Dataları - Çağrı Merkezi İçerik Sağlayıcı – 0545 316 4669 (pbx)

Güncel İstanbul Call Center Datası

Güncel İstanbul Call Center Datalarımızı sürekli güncelliyor ve satılan datalarımızı başka müşterilerimize satmıyoruz. Güncel İstanbul Call Center Dataları bulmak neredeyse imkansızdır. Biz bu sorunu kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak çözmüş bulunmaktayız.

Talep edilen Call Center datalarımızın satışını yaptıktan sonra, alınan datalarımızı alan firma adına şifreleyip veritabanımızda saklıyoruz ve o datamız güncel data havuzundan ayrılıyor ve bir daha satışı gerçekleştirilemiyor. Böylelikle her müşterimize aynı datayı defalarca satmak yerine tek bir sefere mahsus satış yapılmış oluyor.

Call Center Güncel Telefon Data’sı temin etmek için kandırılmayın. Call Center Telefon Data’larının doğru bilgiler içerdiğinden emin olmalısınız.

Cagrimerkezidata.com olarak sürekli güncellenen data trafiğimizle, satmış olduğumuz bir datamızı ikinci kez satmaya ihtiyaç duymamaktayız. Piyasada her Call Center data’sı isteyene ellerindeki 100 bin yada 500 bin adetlik datalar’daki kayıtların yerlerini değiştirerek satış yapan binlerce kişi vardır. Bu türde datalar almanız demek “sürekli aranan müşteri” demektir. Bu durum hem sizi hemde karşınızdaki müşterinizi sinirlendirerek olası bir satışı kaçırmanızdaki en önemli faktörlerden biridir bu konuda Call Center data alırken lütfen dikkat ediniz.

Call Center datalarımız çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz datalarımızda kesinlikle T.C. Kimlik numarası yer almamaktadır.

 • emrullah sevinc says:

  6 yıldır çağrı merkezi sektöründe çalışaktayım
  kazanmış olduğum bilgi ve tecrübe yi + ya geçirerek kendi call center firmamı kurmak yada daha fazla kazanmak için profösyenel desteğe ihtiyacım var.

 • caglar says:

  Merhabalar,
  Istanbul cep telefonu datalari ile ilgileniyorum.
  Lutfen email yolu ile bana ulasip bir fiyat bildirir misiniz?

 • aydan ulus says:

  Merhaba, kurumsal pazarlama faaliyetleri için mail adreslerinden oluşan bir data almak istiyoruz. Fiyat bilgisi verebilirmisiniz? Tabiki bu mail datasının doğruluğundan nasıl emin olabilirim bilgilendirebilirmisiniz?

 • İzzet Cetin says:

  Kolay gelsin,
  Adsl data güncelliğiniz nedir ?
  Data fiyatlarınız nedir ?
  Deneme datası gönderme çalışmanız var mıdır ?

 • Kibariye TUĞRUL says:

  Merhaba;

  Yeni açılan firmamızın Çağrı merkezinde satış amaçlı aranmak üzere aranmamış Cafe, Kahvehane , Restorant kıraathane datası arayışımız bulunuyor bu konuda bilgi rica edeceğim.

  Teşekkürler…

Your email address will not be published.