Telefon Datası Fiyatları

Telefon Datası Fiyatları

Güncel Telefon Datası Fiyatları çeşitli data özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir.

Güncel cep telefonu data fiyatları ile Cinsel ürün datası fiyatları ve genel bir telefon datası fiyatı farklı olacaktır. Noktasal olarak projenize tam uyumlu bir data fiyatı, normal güncel cep telefon datalarına nazaran daha pahalı olabilir.

Ucuz cep telefon dataları da elimizde bulunmaktadır. Bir çok müşterimiz projesine tam uyumlu data almak yerine ucuz çağrı merkezi telefon dataları alarak müşteri bulmakta ve satışlarını gerçekleştirmektedirler.

Çağrı Merkezi Danışmanlık Hizmetleri (CMD) olarak çeşitli zamanlarda telefon datası fiyatlarımız ile ilgili çeşitli iyileştirmeler ve kampanyalar yapmaktayız.

Kampanyalarımızın yapılma nedeni çağrı merkezi sektörüne yeni girmiş olan siz değerli müşterilerimizin, iş yeri açılış masraflarına bir nebze olsun yardımcı olabilmek için yapılmaktadır.

Zaman zaman çağrı merkezi telefon datası fiyatları ile ilgili bilgilendirme ve kampanya duyuru sms ve e-mail göndermekteyiz.

Telefon Datası Fiyatları ile ilgili kampanya ve duyurularımızı almak için 4000 den fazla müşterimizin abone olduğu e-mail bültenimize yan sütundan abone olabilirsiniz.

Çok özel projelere özel datalar gereklidir. Projelerinizle ilgili data, elimizde olup olmadığını öğrenmek için 0546-462-95-62 (Pbx) numaralı telefonumuzu araya bilirsiniz.

Çağrı merkezi datalarımız çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz datalarımızda kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri bulunmayıp, açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge, mahalle veya sokak şeklinde yer almaktadır

Telefon Datası Fiyatları
4.7 (94.12%) 677 oy

2 Yorum

Cevap Bırakın