Voip Hizmeti

Çağrı Merkezi Data 7 yıllık alternatif telekom operatörlüğü deneyimi ile, siz müşterilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek ve ürünlerini değişen teknolojiyle geliştirebilmek çabası içerisindedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde önceliğimiz her zaman hizmet kalitesi olmakla beraber; müşteri ihtiyaçlarına göre esnek ve güncel fiyat politikası, 7 gün 24 saat yedekli alt yapımız ile sizlerin iletişim maliyetlerini asgariye düşürürken, uygun fiyatla kesintisiz ve yüksek kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Call Centerlarınız için bilgisayarlarına kurmak ve görüşmelerinizi kulaklık+mikrofon ile yapabilmeniz için yazılımsal telefonlar sağlamaktayız.Bu telefonlar kendi bünyelerinde ses kaydı, hızlı arama, arama bekletme ve yönlendirmede yapabilmektedirler.

Voip paket içeriği:
0850 veya şehirlerarası alan kodlu iletişim telefon numarası
200 TL değerinde başlangıç kontörü
Arama gerçekleştirebileceğiniz Yazılımsal Telefon
Arama detaylarınızı takip edebileceğiniz Arama paneli
Sınırsız bilgisayara kurulum
7 / 24 Teknik destek
10.000 Adet sizin belirleyeceğiniz bir bölgeden telefon datası (Hediye verilen datalarımızda kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri bulunmayıp, açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge, mahalle veya sokak şeklinde yer almaktadır)

Detaylı Bilgi için: 0546-462-95-62 (Pbx)

Voip Hizmeti
4.7 (93.49%) 166 oy

Cevap Bırakın